Rejestracja telefoniczna
codziennie
0 602 625 258
  o mnie   o praktyce   zakres usług   ważne linki   warto wiedzieć   galerie   kontakt  


      Serdecznie witam na stronie internetowej mojego gabinetu . Od 1988 roku zajmuję się położnictwem oraz ginekologią i pracuję w Oddziale Ginekologicznym Szpitala MSWiA w Opolu. Od 1994 roku prowadzę Prywatną Praktykę Ginekologiczno-Położniczą i USG. Obecnie gabinet mieści się w Opolu przy ulicy Haliny
Poświatowskiej 3-5 (ok. 50 metrów od ronda, obok "Bajlandii").


      Chcąc przybliżyć Państwu działalność mojego gabinetu, pozwoliłem sobie na zebranie najważniejszych informacji na kilku stronach, do których prowadzą odpowiednie odnośniki. O MNIE to strona poświęcona moim kwalifikacjom i sukcesom zawodowym. W dziale O PRAKTYCE opisałem krótko historię gabinetu, jego wyposażenie oraz wygląd. ZAKRES USŁUG to pełna informacja o prowadzonej w gabinecie działalności diagnostyczno-terapeutycznej. W dziale WAŻNE LINKI umieściłem odnośniki do innych interesujących stron internetowych, zgodnych z profilem mojego gabinetu. WARTO WIEDZIEĆ to strona na której będę dzielić się z Państwem najnowszymi wiadomościami z dziedziny Ginekologii i Położnictwa. W GALERIACH obejrzeć można zdjęcia moich certyfikatów i świadectw potwierdzających moje umiejętności zawodowe, fotografie gabinetu oraz szczególnie mi miłe zdjęcia dzieci, których mamami opiekowałem się w trakcie ciąży. KONTAKT to strona na której umieściłem adres gabinetu, numer telefonu, adres poczty elektronicznej oraz mapkę dojazdu.


Zapraszam                        


      Gabinet działa na podstawie Zezwolenia na Wykonywanie Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Nr 2844 wydanego przez Okręgową Izbę Lekarską w Opolu.

      Gabinet posiada uprawnienia do wydawania recept refundowanych.